Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 7 березня 2023 о 00:03, Refreshed 13 січня о 23:20

Моніторинг навчальних досягнень учнів

Концепція НУШ - ідеологія реформи повної загальної середньої освіти, яка почала діяти у 2018 році, у 2022-2023 навчальному році педагогічний колектив продовжив запроваджувати навчання згідно правил Нової Української Школи. Реформа орієнтована на те, щоб «зробити випускника школи конкурентноздатним у ХХІ столітті – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення, цілісну особистість; інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя».

Орієнтуючись на сучасний ринок праці, педагоги школи ставлять пріоритети: уміння оперувати такими технологіями та знаннями, що задовольняють потреби інформаційного суспільства, готують учнів до нових ролей у цьому просторі. Саме тому важливим нині є не тільки вміння оперувати власними знаннями, а й бути готовим змінюватись та пристосовуватися до нових потреб ринку праці, оперувати й управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, критично мислити, вміти використовувати набуті знання. Педагогічний колектив завжди дотримується вимог сьогодення та ставить перед собою завдання сформувати в учня та педагога вміння вчитись упродовж усього життя, а також спрямувати свою роботу на вдосконалення освітнього процесу, насамперед удосконалення уроку шляхом особистісно-зорієнтованої системи навчання і виховання та впровадження в практику роботи школи прогресивно-педагогічних ідей, новітніх педагогічних технологій.

Упродовж навчального року вдосконалювалася система оцінювання навчальних досягнень учнів, як засобу гуманізації освіти. Основними видами оцінювання навчальних досягнень учнів з навчальних предметів у 1-2 класах  проводилося вербально з усіх предметів, у 3-4 – за рівневою шкалою, у 5-11-х класах – за 12-бальною шкалою оцінювання навчальних досягнень учнів. Навчальні досягнення учнів при вивченні курсів за вибором, факультативів оцінювались за 12-бальною шкалою оцінювання.

У 2022-2023 навчальному році традиційно освітній процес було спрямовано на інтелектуальний, соціальний і фізичний розвиток кожної дитини, як особистості, здатної самостійно мислити і творчо діяти, використовувати знання в нестандартних ситуаціях.

Систематично здійснювався моніторинг навчальних досягнень учнів школи з метою запровадження профільного навчання та додаткових годин на вивчення окремих предметів.

За підсумками 2022-2023 навчального року  із 61 учня1-11-х класів:

• 10 учнів 1-2-х класів оцінені вербально;
  •  10учнів 3-4 класів оцінені за рівнявою шкалою;
  • 38 учнів 5-11-х класів атестовані за 12-бальною шкалою оцінювання;
  • 56 учнів переведено до наступних класів;
  • 3 учнів 9-х,  випущено зі школи
Comments:
Only authorized users can leave comments.